25.06.2026 r.
Dzieci uczęszczające do naszej świetlicy wzięły udział w V edycji akcji "Cała Polska maluje GIGA LAURKĘ dla Strażników Lasów":
- Zuzia Wadowska 2c,
- Hania Skrobek 2a,
- Jagoda Jagieło 2a,
- Pola Domagalska 2a,
- Jagoda Murat 2a,
- Maja Mordaka 1b,
- Lena Osuch 1b,
- Julia Stus 3a,
- Kaja Domagalska 2a,
- Nikola Dębecka 2b,
- Laura Podlaska 3c,
- Dawid Skrzypczyk 2a,
- Oliwia Dąbrowska 3b.
Prace zostały wykonane w podziękowaniu Strażakom, Leśnikom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w ochronę lasów przed pożarami. To oni, często w trudnych warunkach i z narażeniem zdrowia, dbają o bezpieczeństwo naszych zielonych przestrzeni.
- Zuzia Wadowska 2c,
- Hania Skrobek 2a,
- Jagoda Jagieło 2a,
- Pola Domagalska 2a,
- Jagoda Murat 2a,
- Maja Mordaka 1b,
- Lena Osuch 1b,
- Julia Stus 3a,
- Kaja Domagalska 2a,
- Nikola Dębecka 2b,
- Laura Podlaska 3c,
- Dawid Skrzypczyk 2a,
- Oliwia Dąbrowska 3b.
Prace zostały wykonane w podziękowaniu Strażakom, Leśnikom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w ochronę lasów przed pożarami. To oni, często w trudnych warunkach i z narażeniem zdrowia, dbają o bezpieczeństwo naszych zielonych przestrzeni.
