Sukces naszych uczniów w konkursie „EkoTalerz”

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 7 =
25.06.2026 r.
25 uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie plastycznym „EkoTalerz”, organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Adama Próchnika
w Piotrkowie Trybunalskim w ramach projektu „EkoTEKA – edukacja ekologiczna dla miasta Piotrkowa Trybunalskiego i regionu”.

Celem konkursu było promowanie zdrowego stylu życia, zasad prawidłowego odżywiania oraz postaw proekologicznych. Organizatorzy zachęcali uczestników do twórczego przedstawienia pełnowartościowego posiłku zgodnego z zasadami zdrowego żywienia i ekologii, rozwijając jednocześnie ich kreatywność oraz wrażliwość na kwestie związane z ochroną środowiska.

Z radością informujemy, że wśród nagrodzonych znalazły się uczennice naszej szkoły.

W kategorii wiekowej uczniów klas I–IV szkół podstawowych wyróżnienie zdobyła Paulina Pączyńska z klasy 3c.
W kategorii wiekowej uczniów klas V–VIII szkół podstawowych II miejsce zajęła Oliwia Frączyk z klasy 7b.

Po ogłoszeniu wyników i wręczeniu nagród laureaci konkursu uczestniczyli w warsztatach botanicznych.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu. Dziękujemy naszym uczniom za zaangażowanie, pomysłowość i godne reprezentowanie szkoły. Życzymy kolejnych sukcesów w rozwijaniu swoich pasji i talentów.
powrót