Piłkarze ręczni Szkoły Podstawowej nr 16 zostali Mistrzami Piotrkowa w rozgrywkach ligi OSiR.

W ramach edukacji w terenie wybraliśmy się do łódzkiej Castoramy.
08-01-2018

INFORMATYCZNY BÓBR

Trzech uczniów z klas 7-ych naszej szkoły wzięło udział w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym Bóbr.
28-12-2017

JASEŁKA 2017

W piątek 22 grudnia 2017 roku w naszej szkole wystawiono jasełka.
Dawid Kotlicki uczeń klasy 7c jest mistrzem OYAMA KARATE
18 grudnia w głównym holu szkolnym i bocznym korytarzu odbył się
Kiermasz Bożonarodzeniowy.
14 grudnia 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 2 odbył się Turniej Piłki Nożnej Chłopców rocznik 2007 i młodsi o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim.
W dniu 11 grudnia dziewczęta wzięły udział w rozgrywkach finałowych w piłce siatkowej. Turniej rozgrywany był systemem „ każdy z każdym”.
W przedświątecznym konkursie z języka angielskiego "Kartka Bożonarodzeniowa dla Aleppo" wzięli udział uczniowie klas 3.
Młodzi piłkarze ręczni reprezentujący  naszą szkołę po zwycięstwie w Mistrzostwach Miasta i Półfinale Wojewódzkim awansowali do Finału Wojewódzkiego w Łodzi, w którym zajęli I miejsce w rywalizacji Szkół Podstawowych.