BEZPIECZEŃSTWO W SZKOLE

Prezentacja multimedialna

Szanowni Rodzice/Opiekunowie

Szkoła jest miejscem, gdzie uczniowie spędzają mnóstwo czasu. Tutaj się bawią, uczą, zawierają nowe znajomości, doświadczają pierwszych porażek i sukcesów. Niezwykle ważne jest, by czuli się tu bezpieczne.

Szkoła Podstawowa nr 16 stara się zapewnić bezpieczeństwo Waszym dzieciom najlepiej jak tylko może. Opracowywane i stale modyfikowane procedury (by jak najlepiej sprostały oczekiwaniem i spełniały swoją rolę) mają służyć nam wszystkim. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi, sugestie, a także cenne informacje o niepokojących Was sytuacjach związanych z bezpieczeństwem. W tym celu w szkole będzie funkcjonowała tzw. anonimowa skrzynka na sygnały, do której będzie można przekazywać informacje o niepokojących sytuacjach.
(Skrzynka znajduje się obok biblioteki szkolnej).

Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją multimedialną.

Bezpieczeństwo rodzice (odp) 0.02mb, (Pobrań: 362)
lista-jednostek (pdf) 0.67mb, (Pobrań: 279)