Dzi臋kujemy 馃拹

Prosz臋 okre艣li膰 gdzie le偶y problem:
Prosz臋 wpisa膰 wynik dodawania:
Prosz臋 wpisa膰 wynik dodawania:
Podzi臋kowania Przewodnicz膮cej Rady Rodziców
Szanowna Dyrekcjo, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Administracji i Obs艂ugi, Wy drodzy Uczniowie oraz Rodzice!

Zebrali艣my si臋 dzi艣 tutaj, aby zako艅czy膰 kolejny rok szkolny. By艂 to kolejny wa偶ny etap w 偶yciu szko艂y, w którym uczniowie zdobywali nowe do艣wiadczenia i osi膮gn臋li nowe cele.

Szanowna Dyrekcjo, bardzo trudno wyrazi膰 moj膮 wdzi臋czno艣膰 w kilku s艂owach. Pragn臋 z艂o偶y膰 serdeczne podzi臋kowania za kolejny rok pracy.
Pracy, dzi臋ki której nasze dzieci mog艂y uczy膰 si臋 w miejscu bezpiecznym i przyjaznym. Pracy, która pozwala nam z ufno艣ci膮 patrze膰, jak nasze pociechy wiedz膮 coraz wi臋cej, zarówno z poszczególnych przedmiotów, jak i na temat 偶ycia we wspólnocie, gdzie licz膮 si臋 takie warto艣ci jak: wzajemny szacunek, wspólne dobro i odpowiedzialno艣膰.

Dzi臋kuj臋 Wszystkim Pa艅stwu Nauczycielom za Wasz膮 pasj臋 i zaanga偶owanie w pracy oraz zaufanie do uczniów - sprawili艣cie Pa艅stwo, 偶e ten rok by艂 wyj膮tkowy.

Dzi臋kuj臋 wszystkim pracownikom Administracji i Obs艂ugi za ci臋偶k膮 prac臋 w艂o偶on膮 w wychowanie m艂odego pokolenia. Dzi臋kuj臋 za sumienno艣膰 na ka偶dym stanowisku, odwag臋 i determinacj臋 , za otwarto艣膰 na zmiany, za wszelkie inspiracje, za serdeczno艣膰 i przyja藕艅. Dzi臋kuj臋 za wszystkie te rzeczy, które sk艂adaj膮 si臋 na rzetelne kszta艂towanie 艣wiadomo艣ci m艂odego pokolenia, za mi艂o艣膰 nie艂atw膮 - bo mi艂o艣膰 do szko艂y.

Chcia艂abym równie偶 zwróci膰 si臋 do uczniów klas ósmych, którzy ju偶 opuszczaj膮 nasz膮 szko艂臋. Teraz, gdy ko艅czycie ten rok szkolny, wierz臋, 偶e macie przed sob膮 艣wietlan膮 przysz艂o艣膰. Kontynuujcie swoj膮 nauk臋 i rozwijajcie si臋, nigdy nie przestawajcie by膰 ciekawymi i dociekliwymi lud藕mi.
Szanowni Rodzice, jak偶e nie podzi臋kowa膰 Wam . Nie ma szko艂y bez aktywnych , 偶yczliwych oddanych rodziców. Dzi臋kuj臋 wszystkim , z którymi mia艂am przyjemno艣膰 wspó艂pracowa膰, za wspólne dostrzeganie problemów i potrzeb naszych dzieci. Dzi臋kuj臋 za dobre s艂owo , za zrozumienie i wspólne dzia艂anie dla dobra szko艂y.

Szanowni Rodzice, dzi臋kuj臋 za Pa艅stwa 艣wiadomo艣膰, 偶e dobro dziecka i jego rozwój zale偶y od wspó艂pracy rodziców ze szko艂膮 !
呕ycz臋 Wam Wszystkim wspania艂ych wakacji i rado艣ci w towarzystwie rodziny i przyjació艂. Odpocznijcie oraz nabierzcie si艂 aby艣cie byli gotowi w przysz艂ym roku szkolnym do nowych wyzwa艅.

Na zako艅czenie pos艂u偶臋 si臋 cytatem 艣wi臋tego Augustyna:
"Je艣li chcesz by膰 wielki, zaczynaj od rzeczy ma艂ych,
Zak艂adaj g艂臋boki fundament pokory skoro zamierzasz budowa膰 wysoko".

Joanna Pawlak
Przewodnicz膮ca Rady Rodziców